Opinie, przekonaj się, że warto!

Opinie w świecie lekarzy szczególnie terapeutów są bardzo istotne, pomagają pozostałym pacjęntą podjąć decyzję o wybraniu lekarza wedle własnych preferencji, a także dają lepsze wyobrażenie całokształu terapii i tego co pacjent czyli Ty! Może z niej wynieść (poza torbą czy walizką oczywiście ^^).

 

Elżbieta K

2018-06-16


Pani Karolina jest świetnym specjalistą i fachowcem w swojej dziedzinie. Dzięki niej pokonalam moje problemy. Nauczyła mnie różnych technik radzenia sobie z problemami. Nauczyła mnie różnych technik radzenia z objawami depresji. Jest poza tym przesympatyczna osobą towarzyszącą klimat sprzyjający otwarciu się. Wszystkim potrzebującym pomocy psychologicznej polecam.

Ela

2018-06-15


Pani Karolina była moim terapeutą na oddziale dziennym w Mazowieckim Centrum Zdrowia im. Mazurkiewicza w Pruszkowie. Pomogła mi uporać się z zaburzeniami obsesyjno – kompulsyjnymi. Dzięki pracy z nią mogę w końcu normalnie wyjść z domu bez uporczywego sprawdzania wszystkiego po kilkadziesiąt razy. Nauczyła mnie także różnych technik radzenia sobie z lękiem w “kryzysowych sytuacjach” oraz uświadomiła mi, że tylko ja mam wpływ na to jak wygląda moje życie.
Pani Karolina jest naprawdę bardzo pomocnym i kompetentnym terapeutą. Praca z nią przynosi dużo korzyści. Polecam wszystkim serdecznie.

Viola1234

2018-06-12


Polecam wszystkim, którzy zmagają się z jakimikolwiek problemami. Pani Karolina jest zaangażowana i profesjonalna, a jednocześnie wyjątkowo dyskretna i nienachalna. Cała wizyta przebiegała w niemalże przyjacielskiej atmosferze. Jestem dopiero po pierwszym spotkaniu, ale już zupełnie inaczej jestem w stanie spojrzeć na problem, który do tej pory wydawał się “nie do przeskoczenia”.

aneczka4433

2018-06-12


Pani Karolina profesjonalnie podchodzi do zagadnień, nie ocenia, nie narzuca. Uczy jak radzić sobie samemu w sytuacjach stresowych poza gabinetem (nakierowuje, pyta i podsumowuje). Jestem po drugiej wizycie i stosując się do ćwiczeń Pani Karoliny odczuwam poprawę. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka dobrego specjalisty.

 

Karolina Wnuk - ZnanyLekarz.pl